First/první Previous/předcházející Home Next/další Last/poslední

Akční sleva PC Translatoru 2007
 01  Nové jazyky: UK, BL, CR, RO, FIN, SWEVýrobce PC Translatoru 2007 nepoužívá pro označení jazyků kody ISO 639-1: UA, BG, SR, RO, FI, SV.SLEVA: Jeden týden budu přijímat objednávky na PC Translator, který po zaplacení a uplynutí týdne rozešlu zákazníkům domů poštou.

Program PC Translator slouží pro podporu překladu textů do češtiny a z češtiny do cizího jazyka. Je nepostradatelným pomocníkem při překladu www-stránek, e-mailů, faxů, dopisů, návodů, nápověd apod. Obsahuje: oboustranný překladač textů, překladač www-stránek, překladač textů v MS Wordu (nabízený překlad je možno vložit do cílového segmentu ve Wordfastu), Outlooku... a multioborový slovník s výslovností namluvenou rodilými mluvčími. Slovníkové databáze obsažené v tomto programu patří k největším na českém trhu. Program lze nainstalovat na počítače s MS Windows 98, Me, NT, 2000, XP i Vista.

Staré jazyky: EN, DE, FR, ES, IT, RU > CS > RU, IT, ES, FR, DE, EN v překladači

Staré jazyky: SK, PT, PL, H, NL, LAT > CS > LAT, NL, H, PL, PT, SK byly pouze slovníky


Na stránce výrobce   http://www.langsoft.cz/teacher.htm  je text:

Language Teacher je program určený pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Každá jazyková verze obsahuje ucelený komplet výukových programů. Jednotlivé programy jsou určeny postupně pro všechny stupně pokročilosti. Naučí Vás slovní zásobu, gramatiku, konverzaci i fráze a ustálené obraty jazyka.

Nyní je možno program využít i pro výuku češtiny.


Pro informaci:

Prodávám formou školení SLEVU na nákup licence Wordfastu, který si může každý kdykoli stáhnout z webu www.wordfast.net

Copyright  2007 Ing. Milan Čondák  www.condak.cz